Haberler
Ana sayfa > Haberler > İçerik
Not: Posta Hizmeti Yükseltiliyor, Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın.
- Dec 27, 2017 -

Sevgili Tüm müşterilerimiz,

Posta hizmet sağlayıcımız "chinasepta. Com" son zamanlarda güncellendiğinden, 1. Ocak 2018'den itibaren 20 gün civarında devam edecek ve posta alıp göndermek için bir miktar etkisi olacaktır.

Bu nedenle, sizinle iletişim kurmak için "alwsci.com" başka bir posta hizmet sağlayıcısı kullanacağız, tüm satışlarımız bu bilgileri buna göre bilgilendirecektir.


Zaten bizimle " alwsci.com " uyarısını yoksayınız.

Herhangi bir rahatsızlıktan kaçınmak için, herhangi bir sorunuz veya sormanız gereken emir varsa lütfen doğrudan satışlarınızla iletişime geçin:

Jennifer: jennifer@alwsci.com
Cici: cici@alwsci.com
Rumer: rumer@alwsci.com
Juder: juder @ alwsci. com
Rita: rita@alwsci.com
Emma: emma@alwsci.com
Jack: jack@alwsci.com
Diana: anne@alwsci.com
Cien: amy@alwsci.com
Donna: donna@alwsci.com
Papatya: daisy@alwsci.com
Jenny: jenny@alwsci.com
İşaretle: mark@alwsci.com
Mayıs: may@alwsci.com
Jason: jason@alwsci.com

Bu rahatsızlıktan dolayı özür dileriz, özgün posta yakında iyileşecektir.
Hepiniz teşekkür ederiz hepimizi destekliyoruz.

ALWSCI Ekibi.